Close

Fotofrafia ślubna Szczecin

Reportaż Ślubny

Wesele

Dzień reportażu, czyli dzień Waszego ślubu, na który czekaliście, średnio rok , dwa, ale bywa, że i całe życie, planując jak będzie wyglądał Ten jedyny, Ta jedyna. Kiedy przychodzi ten dzień, a poprzedza go nieprzespana noc… Od tego momentu, czyli od chwili kiedy zaczyna się cykl przygotowań, a My jesteśmy przy Was i co ważniejsze dla Was cały stres i kłębek myśli uciekają w niepamięć. Mamy szczęście dzielić z Wami prawdopodobnie najpiękniejszy dzień Waszego dotychczasowego życia. Wtedy kiedy trzeba jesteśmy pomocni, kiedy trzeba bezinwazyjni, nie mniej jesteśmy przy Was, a obserwując wyłapujemy chwile uciekające w ułamkach sekund, jednak pozwalamy utrwalić je na całe życie.

Takie to zadanie ma fotograf ślubny w dniu reportażu: Pamiętać o przemijaniu czasu, bo chwilę po wykonaniu fotografii  to co jest na niej zawarte przechodzi do przeszłości. Dobry fotograf nie inscenizuje scen, zastaje sytuacje i z uwagi na ich naturalny charakter stają się dla niego interesujące bo unikalne. W tym dniu nie da się niczego powtórzyć, dlatego też osoba fotografa musi w największym Waszym stopniu budzić Wasze zaufanie. Z każdym wykonanym zdjęciem poznajemy Was coraz lepiej, jest czas na śmiech i anegdoty, bywa że roześmiane towarzystwo temperuje makijażystka z trudem zachowująca powagę, bo czas leci:-) Przez resztę dnia i połowę nocy nasz wzrok skupiony jest na najbliższych nam w tym dniu postaciach. To oczywiście o Was mowa:-)

Najpiękniejsze słowa podziękowania kierujemy do Wszystkich naszych poprzednich par, z których wielu chcielibyśmy wymienić z imienia bo są takie z którymi przeszliśmy do głębokich przyjaźni. Wszystkich odwiedzających naszą stronę zapraszamy serdecznie do bliższego poznania, poza pracami również nas być może przy dobrej herbacie lub kawie. Wiemy bowiem, że zdjęcia opowiadają za nas historię, ale to my ludzie wchodzimy w specyficzną synergię, która pozwala uzyskać właśnie takie efekty naszej znajomości.

Kochamy ludzi, fotografia zaś stanowi łącznik pomiędzy nami, a resztą świata.