Close

Napisz do nas lub zadzwoń

zaradny@foto-zaradny.pl lub zaradny.biuro@gmail.com

Faustyna +48 884823008

Alan +48 884666099

Bądź na bieżąco i śledź nas w mediach społecznościowych

Instagram Facebook


See More

Napisz do nas lub zadzwoń

zaradny@foto-zaradny.pl lub zaradny.biuro@gmail.com

Faustyna +48 884823008

Alan +48 884666099

Bądź na bieżąco i śledź nas w mediach społecznościowych

Instagram Facebook


See More

Zaradny Photography & Film

Z przyjemnością się z Wami spotkamy przy kawie i posłuchamy o Waszych planach. Na co dzień mieszkamy w Szczecinie, ale chętnie fotografujemy w całej Polsce. Będzie nam niezwykle miło jeśli będziecie do nas mówić po imieniu.

O nas

Historie Waszej miłości, naturalność, radość i śmiech, pasja, zaufanie i przyjaźń, reportaż i dokument. To opowieść o Was.Mamy 15 letnie doświadczenie w branży ślubnej, za nami setki przepięknych historii. Od roku 2021 oprócz fotografii opowiadamy Wasze historie również w filmach ślubnych. Pracujemy z ludźmi w pełnej swobodzie i przyjaźni. Jesteśmy szczęśliwcami, bo pracę wykonujemy w wyjątkowych okolicznościach, kiedy jesteście przepełnieni szczęściem. Nie ma takiego ślubu, żeby te emocje nie wpływały na nas. W dniu ślubu Wasze szczęście podąża za Nami. W pełnym luzie wczuwamy się w klimat Waszej relacji, poznajemy Waszą rodzinę i przyjaciół. Naszym zadaniem jest opowiedzenie osobistej historii każdej pary, każdej miłości. Staramy się podejść do każdego indywidualnie obserwujemy Was łapiemy kadry i niczego nie reżyserujemy. Uczciwie pokażemy to co zobaczyliśmy:)

Faustyna

Wiem, wiem, że imię mam odjechane niektórzy mówią, że „święte”, niektórzy mówią, że nietuzinkowe i oryginalne, ciężko zapamiętać. Bawią mnie czasem pomyłki na winietkach przy stole weselnym, ale przynajmniej nazwisko daje radę. Alan mówi, że pasuje do mnie najbardziej. To on wciągnął mnie w swój świat i oprócz nazwiska przekazał mi coś więcej. Fotografia i pasja do mody i ludzi jest ze mną od zawsze. Niegdyś wiązałam swoją przyszłość z modą. Przez ok 10 lat byłam Trenerem Stylizacji i Merchandisingu i jednocześnie fotografem, objechałam kawał świata ucząc się i przekazując wiedzę jak bawić się modą i stylem. Jednak fotografia pochłonęła mnie w 100%. W sumie od 15 lat razem oddajemy Wasze piękno obrazem i wciąż robimy to z wielkim oddaniem i zachwytem. Jestem perfekcjonistką, lubię się bawić światłem, oprócz wykonywania zdjęć zajmuję się również retuszem. Dopracowuje kolory i tworzę Wasze piękne albumy. Stawiam na fotografię naturalną, nie zmieniam rzeczywistości. Pomagam Wam się zrelaksować, żebyście pokazali siebie, czuli się swobodnie przed obiektywem. Jednym słowem lubię ludzi i pracę z nimi i kocham swoją rodzinę ponad wszystko

Alan

Chcąc się określić w tym co robię (myślę o fotografii) bo nią zajmuję się na chwilę obecną 15 lat, jestem przede wszystkim reportażystą. Prywatnie mąż, tata, motocyklista, psiarz, pasjonat sportu i dobrej muzyki. Nie mniej to właśnie fotografia i szczególna jej dziedzina – reportaż pochłania mnie bez reszty, ale to wynika z kolei z faktu wielkiej sympatii do ludzkiej natury. Uwielbiam ludzi i zawsze powtarzam, że w dniu ślubu najfajniejsza jest zmienna wypadkowa, czyli wszystko to czego nie dało się wcześniej zaplanować. Uwielbiam być w kilku miejscach na raz, szalenie lubię pozostawać bezinwazyjnym, a jednocześnie wszędzie tam, gdzie coś się dzieje, no taki jestem  Parę opinii w googlach (pod naszą stroną) o tym traktuje Intensyfikacja mojego działania, sprowadza się do zasady 100% dla Was, wszak chcieliście profesjonalistów, a w pakiecie macie pasjonatów. Od roku 2021 zająłem się moją od lat skrywaną fascynacją do obrazu ruchomego – filmuję. Chyba odkryłem siebie na nowo i uznaję to za strzał w 10. Dzięki tej formie rozpocząłem przygodę z filmowaniem również z drona, co pozwoliło odkryć nową percepcję przestrzeni Do tej pory zrobiłem kilkanaście filmów ślubnych, przed nami kolejny sezon. Wszystko to pozwala mi rozwijać się w tym zakresie pracy z optyką. A w życiu poza zabawą trzeba się rozwijać, najlepiej jeśli towarzyszy temu wymieniana tu przez wszystkie przypadki pasja. Niezmiennie reportaż stricte ślubny to mój content, bo jak wspomniałem na początku: Ludzie – energia nie do odtworzenia w żadnej innej przestrzeni.


Znajdziesz nas również na Facebooku